Ilustrační obrázek - Jak na střih dětských softshellových kalhot - záznam webináře

Jak na střih dětských softshellových kalhot - záznam webináře

Kurz je vhodný jak pro ty, kteří s konstrukcemi střihů teprve začínají, tak i pro pokročilé. Věřím,že vám usnadní cestu k dobrému a funkčnímu střihu

Potřebné pomůcky:

 - psací potřeby a určitě i pár barevných fixů nebo pastelek

- papír (můžete buď rýsovat v měřítku 1:5, které je ke stažení zde na formát A4 nebo ve skutečné velikosti - pak je vhodný arch balícího papíru)

- krejčovský metr, pravítko odpovídající velikosti papíru - ideálně s pravým úhlem, měřítko 1:5

Cena od: 460 Kč

V případě, že je balíček součástí, tak ten může být u Vás: 21. 5. 2024

Pojďte se naučit rýsovat základní typ střihu na dětské kalhoty a to na oblíbené softshellky nebo tepláky. Uvidíte, že to zvládnete za chvilku v pár tazích a už nikdy nebudete muset žádný střih hledat. 

Na webináři se dozvíte, jak dítě správně změřit, naučíte se jednoduchý postup konstrukce střihu. Samozřejmě vám ukážu nějakou tu vychytávku a poradím, jak to dělám já. 

Tento typ střihu lze úspěšně použít i na tepláky, pyžamkové kalhoty, hrací kalhoty...zkrátka na všechny kalhoty s pružným pasem. To znamená na všechny zakončené v pase tunýlkem s gumou nebo nápletem.

Záznam webináře vám stejně jako zakoupené kurzy zůstává doživotně na vašem uživalském účtu.

Uvidíte, že to není nic strašného a společně to určitě zvládneme.

Na tomto odkazu si můžete prohlédnout moje online videa zdarma (YouTube kanál)

 

Dana Ryglová

Vedu prezenční kurzy šití a střihů už téměř patnáct let, prošlo mi rukama tisíce lidí a velká většina účastníků se vrací v návazných kurzech, z čehož mám obrovskou radost. Online kurzy úspěšně fungují od prosince 2021 a každým dnem získávají nové uživatele a uživatelky nejen mezi hobby švadlenkami. 

Jak jsem se šít naučila já, si můžete přečíst na blogu.