Doprava

DOPRAVA:

ZÁSILKOVNA je pro nás dokonalý prostředek ke spolehlivému a rychlému doručení do vašich domácností:

U obou způsobů doručení platí dodací lhůta maximálně 3 dny od podání zásilky. Zásilkovna Vás bude informovat od přijetí zásilky z eshopu až po doručení.


PLATBA:

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit následujícími způsoby:

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Pro případné reklamaca a dotazy ohledně online plateb se neváhejte obrátit na ComGate:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b 
500 02 Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267